Kierownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Tychy

Zakres zadań:
• Wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę zespołu
• Wdrażanie inicjatyw mających na celu podnoszenie jakości opieki nad klientami
• Wyznaczanie celów, motywowanie oraz dbanie o rozwój zespołu
• Realizacja planów sprzedażowych
• Realizacja obsługi posprzedażowej oraz obsługi reklamacji
• Raportowanie oraz analiza wyników

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsłudze klienta- minimum 2 lata
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej- mile widziane
• Znajomość języka angielskiego – mile widziane

Oferujemy:
• Pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Paczki świąteczne
• Szkolenia
• Zniżki na firmowe produkty i usługi
• Spotkania integracyjne

Kontakt

NDI – Internet Telewizja Telefon
ul. Konecznego 18
43-100 Tychy

Swoją aplikację wyślij na adres email: praca@ndi.net.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NDI – usługi komputerowe z siedzibą w Tychach przy ul. Konecznego 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest NDI – usługi komputerowe z siedzibą w Tychach przy ul. Konecznego 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.